KONKURS ZA IZRADU ESEJA 2019.

Fondacija „Lazar Vrkatić“,  Novi Sad, Bulevar oslobođenja 76, na osnovu odluke Upravnog odbora od 15.01.2019. godine raspisuje:

Konkurs za izradu eseja u polju društveno-humanističkih

nauka za studente osnovnih i master studija svih fakulteta u Srbiji.

Osnovna tema za 2019. godinu glasi „Laž i savremeni svet”:

  • Na dan takmičenja biće objavljena uža tema.
  • Vreme pisanja eseja je 150 minuta, a minimum je 500 reči.
  • Prijave na konkurs se promaju do 05. 02. 2019..

Vašu prijavu možete popuniti u priloženom formularu (na ovoj strani) ili preuzeti formular za prijavu u .doc formatu i poslati ga direktno na office@lazarvrkatic.org

Takmičenje će biti održano 12. 02. 2019. na “Fakultetu za pravne i poslovne studije dr Lazar Vrkatić” u Novom Sadu.

Stručni žiri u sastavu prof. dr Boris Kršev, prof. dr Duško Radosavljević, prof. dr Duška Franeta, doc. dr Radivoje Jovović, Ivana Vrkatić i Sonja Vrkatić pregledaće radove i proglasiti tri najbolja rada čiji će autori dobiti priznanja i nagrade:

  • I nagrada 50.000,00 dinara
  • II nagrada 30.000,00 dinara
  • III nagrada 20.000,00 dinara

Rezultati takmičenja biće objavljeni 12. 03. 2019. na sajtu Fondacije www.lazarvrkatic.org

U Novom Sadu, 15. 01. 2019. godine.

                                                                              

Predsednik
Upravnog odbora
Ivana Vrkatić

Raspored pisanja radova na Takmičenju u pisanju eseja po terminima i učionicama – 12.02.2019.

  • Ukoliko se ne nalazite na spisku, molimo Vas, pristupite takmičenju u terminu od 18:00 časova !

Termin: 12:00

Red.
broj
Ime i prezime učionica
1 Marinković Mirjana 119
2 Đurđević Stefan 119
3 Purić Sanja 119
4 Sukur Dragana 119
5 Martinović Una 119
6 Stojanović Lazar 119
7 Đuranović Sanja 119
8 Stanojević Aleksandra 119
9 Milojičić Danica 119
10 Zorić Vukašin 119
11 Marković Marko 119
12 Majkić Jelena 119
13 Džambasević Nevena 119
14 Korać Milica 119
15 Petrović Milica 119
16 Boroja Jelena 119
17 Prodanović Nevena 119
18 Božić Jelena 119
19 Crnčević Dragana 119
20 Kovačević Nebojša 119
21 Stamenić Vladana 119
22 Rudakijević Stefan 119
23 Ristić Dragana 119
24 Miletić Jovana 119
25 Pirnat Sara 119
26 Ružić Dušan 119
27 Jovanović Nina 119
28 Potpara Milan 119
29 Stanisavljev Luka 119
30 Maksimović Katarina 119
31 Janković Milena 119
32 Lazić Lazar 119
33 Stanković Luka 211
34 Nerančić Marko 211
35 Jovanović Ana 211
36 Ničetić Nađa 211
37 Milinković Sofija 211
38 Ranković Nemanja 211
39 Timotijević Teodora 211
40 Mandić Nikolina 211
41 Zuvić Anđela 211
42 Krtinić Dragan 211
43 Stevović Stefan 211
44 Petrović Arsen 211

 Termin: 15:00

Red.
broj
Ime i prezime učionica
1 Šolak Radojka 119
2 Ratariju Gordana 119
3 Vučenović Ljiljana 119
4 Gordić Đurđica 119
5 Klašnja Dragana 119
6 Kostić Uroš 119
7 Blagojević Milena 119
8 Kolarski Ljiljana 119
9 Grujić Miloš 119
10 Marjanović Nadežda 119
11 Cvetković Vladimir 119
12 Kralj Anđela 119
13 Novakov Filip 119
14 Milovanović Sofija 119
15 Šutović Jelena 119
16 Mazinjanin Miloš 119
17 Radović Ana 119
18 Lazić Nikola 119
19 Morić Miroslav 119
20 Orčić Galina 119
21 Kerkez Nina 119
22 Bušić Ivan 119
23 Krsmanović Aleksandra 119
24 Ilić Dunja 119
25 Damjanović Dušan 119
26 Ačanski Nikola 119
27 Vojinov Ksenija 119
28 Pribišić Luka 119
29 Joković Sofija 119
30 Travica Arian 119
31 Vidović Milica 119
32 Petrović Lazar 119
33 Nedeljković Marko 211
34 Matkovski Milica 211
35 Zugić Marina 211
36 Vulićević Nevena 211
37 Dimitrijević Nevena 211
38 Jakić Jovan 211
39 Grubor Dunja 211
40 Mladenović Miljana 211
41 Savić Draško 211
42 Mihailović Božica 211
43 Malivuković Jelena 211
44 211

 Termin: 18:00

Red.
broj
Ime i prezime učionica
1 Mijartović Zorica 119
2 Rajčević Zoran 119
3 Kostić Pavle 119
4 Šarčević Ljiljana 119
5 Lančuški Nenad 119
6 Dimitrijević Dragoljub 119
7 Pavlov Uroš 119
8 Smiljković Aleksandar 119
9 Damljanović Tina 119
10 Jović Teodora 119
11 Trifunov Milica 119
12 Agić Sara 119
13 Petković Teodora 119
14 Đorđević Jana 119
15 Lukač Martina 119
16 Đorđević Vladimir 119
17 Stojković Jovana 119
18 Kostić Uroš 119
19 Milovanović Vladislava 119
20 Stojanović Matija 119
21 Ištvanović Ana 119
22 Veselinović Milica 119
23 119
24 119
25 119
26 119
27 119
28 119
29 119
30 119
31 119
32 119

Ukoliko se ne nalazite na spisku, molimo Vas, pristupite takmičenju u terminu od 18:00 časova !